Автозапчасть Вогонь стоянки NPS T680A12A
Уточнити наявність
Країна виробництва: Франція
Бренд-виробник: NPS
Артикул запчастини: T680A12A
NPS
Вогонь стоянки NPS T680A12A
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
TOYOTA8161012570
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)1992 (липень) - 1995 (вересень) 1332 65 кВт - 88 к.с. 4E-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.61992 (липень) - 1995 (липень) 1587 76 кВт - 103 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.61992 (травень) - 1995 (липень) 1587 85 кВт - 115 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)1995 (вересень) - 1997 (квітень) 1587 84 кВт - 114 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1975 53 кВт - 72 к.с. 2C, Дизель
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1995 (травень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)1992 (липень) - 1995 (вересень) 1332 65 кВт - 88 к.с. 4E-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 i (AE101)1994 (вересень) - 1999 (листопад) 1587 78 кВт - 106 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1587 84 кВт - 114 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GT (AE102_)1992 (листопад) - 1995 (травень) 1762 86 кВт - 117 к.с. 7A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GTi 4WD1992 (листопад) - 1995 (квітень) 1762 81 кВт - 110 к.с. 7A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1995 (травень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1587 84 кВт - 114 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.8 GT (AE102_)1992 (листопад) - 1995 (травень) 1762 86 кВт - 117 к.с. 7A-FE, Бензин