Автозапчасть Комплект гальмівних черевиків, барабанні гальма FERODO K19486.2-F3672
Уточнити наявність
Країна виробництва: Бельгія
Бренд-виробник: FERODO
Артикул запчастини: K19486.2-F3672
FERODO
Характеристики
Внутрішня довжина [мм]175
Гальмівна колодка2. збільшення розміру
Гальмівна колодкаіз серпоподібними накладками
Діаметр барабана410
Датчик зносупідготовлено для датчика зношування колодок
Зовнішня довжина [мм]190
Кількість заклепок на комплект накладок64
Перевірочне значенняE9-90R-01.931/1102
Радіус [мм]200
Розташування/число отворів8
Тип заклепок8x18
Товщина [мм]19,1
Ширина (мм)163
Якість3672F
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
MERCEDES-BENZ3464231310
MERCEDES-BENZ3464235910
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1323 A, 1324 A2004 (жовтень) - йде виробництво 6374 170 кВт - 231 к.с. OM 906.910, OM 906.915, OM 902.916, Дизель
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1523 A, 1524 A2004 (жовтень) - йде виробництво 6374 170 кВт - 231 к.с. OM 906.910, OM 906.915, OM 902.916, Дизель
MERCEDES-BENZ MK 1222 A, 1222 LA1989 (вересень) - 1994 (липень) 10964 160 кВт - 218 к.с. OM 441.914, OM 441.926, Дизель